Rezerwacja stolika: dla 4 osób


100 zł
{{inCart()}} szt.

Całą kwotę za rezerwację stolika można w całości wykorzystać na konsumpcję podczas wizyty tego dnia w naszej pijalni.

Finalizując zamówienie prosimy o podanie numeru numeru telefonu, adresu e-mail, a w polu "adres do wysyłki" numeru stolika oraz godziny rezerwacji. Po dokonaniu płatności skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły rezerwacji i potwierdzić zamówienie.

Od godz. 8:00 do 12:50 stoliki nie są objęte rezerwacją.

W przypadku braku możliwości rezerwacji stolika w dogodnym czasie opłata zostanie zwrócona na konto, z którego dokonano płatności.

Harmonogram rezerwacji i dostępność stolika:
12:50 - 9
14:00 - 9
15:10 - 9
16:20 - 9
17:30 - 9
18:40 - 9
19:50 - 9

Układ sali

Przytulnie, słodko i romantycznie – to nasza propozycja na walentynkowy wieczór.
Będą czerwone róże, świece, serduszka i nastrojowa muzyka. Czy jest coś lepszego niż gorąca czekolada, która samym aromatem wprowadza w błogi nastrój? Do tego jeszcze kawałek pysznego domowego ciasta i masz wszystko, aby móc wyrazić to co czujesz.
Mamy bardzo dużo zapytań o rezerwacje stolików, a chcielibyśmy aby każdy mógł spędzić u nas słodkie chwile.
Tego dnia wyjątkowo będziemy dla Was do godz. 21:00.
Rezerwacje stolików rozpoczną się od godz. 12:50 zgodnie z poniższym harmonogramem, a każda sesja będzie trwała ponad godzinę. Rezerwacja stolika w tych godzinach będzie kosztowała 50 zł za stolik dla dwóch osób, 100 zł za stolik dla 4 osób i 150 zł za lożę dla 6 i więcej osób. Całą kwotę będzie można w całości wykorzystać na konsumpcję podczas wizyty tego dnia w naszej pijalni. Niewykorzystana kwota nie podlega zwrotowi i nie będzie mgła zostać wykorzystana w innym terminie.
Specjalnie dla Was zmienimy tego dnia układ sali, aby przygotować jak najwięcej stolików dwuosobowych. Jeżeli planujecie odwiedzić nas w 4 lub więcej osób będzie na Was czekał stolik 4-osobowy oraz dwie loże, w których zmieści się 8, a nawet 10 osób.